پیدا کردن نسخه او از cackle معروف Joker برای Phoenix یک کار بسیار دلهره آور بود ، زیرا این فیلم تصور منحصر به فردی از این ویژگی خاص داشت. خنده آرتور پاتولوژیک است ، اختلالی که باعث می شود او در غیر مناسب ترین اوقات در خنده های خشونت آمیز و غیرقابل کنترل قرار بگیرد. بخشی از روش ققنوس برای تکمیل نسخه خود از خنده جوکر ، مطالعه فیلم های بیماران روانی در زندگی واقعی مبتلا به این اختلال (از طریق Esquire) بود. مدتی بازیگر تمایلی به استفاده از خنده نداشت ، زیرا به سادگی مطمئن نبود که میخ آن را ببندد.

ققنوس توضیح داد: "فکر می کنم جوکر بخشی از [آرتور] است که سعی در ظهور آن دارد و فکر می کنم این یک روش واقعاً جالب برای دیدن این خنده بود." "اما صادقانه ، من فکر نمی کردم که بتوانم این کار را انجام دهم. من به تنهایی تمرین می کردم و بعد از تاد خواستم که بخواهد خنده من را به استیضاح بیاورد ، زیرا احساس می کردم مجبورم آن را در محل و در مقابل شخص دیگری انجام دهم. خیلی وقت طول کشید. "

ققنوس حتی گفته است که ، تا حدود زیادی ، هنوز مطمئن نیست که آیا او دقیقاً درست آن را یافته است - به جز در چند مورد. او در گفتگو با ETOnline گفت: "من در مقطعی فکر می کردم که آسانتر می شود ، اما فکر نمی کنم این کار را انجام داد. فکر می کنم سخت تر شد ، واقعاً . صحنه هایی وجود داشت که به هر دلیل بیرون آمد و صحنه های دیگر را درست و احساس کرد که این یک مبارزه است. گاهی اوقات یکی کار می کرد و دیگری نمی توانست. من فکر می کنم این چیزی بود که به شکلی زنده بود. "

خواکین ققنوس مجبور بود با عدم اطمینان زندگی کند

خواکین ققنوس به عنوان آرتور فلک در برادران Joker Warner./DC Films

شاید بزرگترین چالش برای ققنوس در آماده سازی برای بازی با آرتور فلک ، در بیشتر موارد ، آنچه او را به سمت این نقش جلب کرده بود: یک احساس شدید عدم اطمینان است. در مصاحبه USA Today ، این بازیگر توضیح داد که این شخصیت احساس ذاتی از لغزندگی به هویت خود دارد ، عدم تمایل قاطعانه به خود اجازه می دهد مانند هر یک از آرکیپیدها قلاب شود. این کیفیت نه تنها در صفحات فیلمنامه ، بلکه در مجموعه نمایش داده شد ، زیرا شخصیت آرتور در تمام طول فیلمبرداری جوکر خلقی و تکامل یافته است.

ققنوس گفت: "وقتی ما در حال آماده شدن برای آن بودیم ، بسیار ناامید شدم زیرا نمی توانم هر چیزی را که پایه و اساس شخصیت را احساس می کرد ، قفل کنم." "و در بعضی مقطع ، فهمیدم که این نقطه F *** ing است. او ناپایدار بود."

اما سرانجام ، ققنوس - به همراه فیلیپس و بقیه بازیگران و بازیگران جوکر - دریافتند که این منطقه خاکستری دقیقا همان جایی است که آنها باید در آن باشند. وی گفت: "این به عنوان یک بازیگر زمین لرزان است." "من از نمی دانم دقیقا چه کاراکتری می تواند انجام دهد ، اما شما می خواهید مثل لحظاتی که احساس می کنید احساس خوبی داشته باشید داشته باشید. و این هرگز واقعاً اتفاق نیفتاده است.

این یک رویکرد منحصر به فرد بود که به اجرای یکتایی منحصر به فرد منجر شد ، که در نهایت ققنوس آن مجسمه طلایی را که احتمالاً سالها پیش باید به آن اهدا می شد ، ققنوس کرد. وی در سخنرانی پذیرش ، به همسالان خود گفت: "ما همان عشق را داریم - این عشق به فیلم است. و این شکل بیان خارق العاده ترین زندگی را برای من رقم زد. من نمی دانم کجا می خواهم بدون آن باشم."

فقط مناسب است که اینگونه باشد ، زیرا ققنوس چیزی جز اجرای برنامه های خارق العاده به ما نداده است - و با جوکر ، عالی تمام وقت.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

حسین محمدی خوشرو قهرمان ووشو hossein mohammadi khoshrou Jennifer تیم امنیتی هایجک Jordan فال و طالع بینی ديوارپوش دورکارآ وبلاگ کافی شاپ و کافه داری